Telefon
İnstagram
Su Arıtma Filtresi Fiyatları

Su Arıtma Filtresi Fiyatları

Su Arıtma Filtresi Fiyatları

Değişen çevresel şartlardan ötürü temiz suya erişim her geçen gün biraz daha zorlaşmakta ve temiz suyun maliyeti artmaktadır. Dünya yüzeyinin yüzde 80’i su olmasına rağmen, içilebilir su oranı yüzde 3’tür. Verilen çevresel zararlardan etkilenen en büyük kaynak sudur. Bu kaynağın zarar görmesi sebebi ile temiz suya erişmek her geçen gün zorlaşmakta ve bu konuda dünyada ki sağlık örgütlerinin ciddi uyarıları bulunmaktadır. Su yaşamamız için temel ihtiyaç olduğu gibi, sağlığımız açısından da elzemdir. Çünkü insan sağlığı su ile başlar. Bu sebeple her gün su arıtma teknolojisi bakımından yeni teknikler de gelişmektedir. Bu su arıtma cihazları, hem su sağlık hem de su maliyeti açısından oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Sağlık koşulları sağlayan arıtma cihazlarının temizliği, teknik bakımı ve filtre değişimi aksatılmaması gereken bir durumdur. Servisimiz tam bu sebeple sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı su kullanımını sürdürmesi için her türlü teknik hizmeti sunmaktadır. Cihazınızda performans kaybı veya çalışmaması durumuna karşı, mesleğinde uzman çalışanlarımız ile uygun Su Arıtma Filtresi Fiyatları sizlere hizmet vermekteyiz.

İçtiğimiz suyun kalitesi ve hijyen düzeyi, aynı zamanda sağlık göstergemizdir. Suyun kirlendiği coğrafyalarda, bu kirliliğe paralel hastalık artışları da görülmektedir. Suyu içerken, yemeklerde kullanırken, yıkanırken vücudumuzu maruz baktığımız suyun temizliği çocuklarımızın, ailemizin sağlığı açısından bir risk taşımaktadır. Biz servis olarak bu riskleri ortadan kaldırıyor ve ailenizin mutluluğunun bir parçası oluyoruz.

 

Verdiğimiz Hizmetler

  • Su Atıma Montajı

Müşteri memnuniyetini esas alan teknik ekibimiz kaliteli montaj hizmeti sunmaktadır.

  • Filtre Değişimi

Su artıma cihazları, düzenli filtre değişimi yapılmadığı taktirde, bakteri üretmekteridler.

İçtiğiniz suyun kalitesinde düşüş yaşamaması ve sağlığınızı etkilememesi için düzenli filtre değişimi gerekmektedir. Her türlü marka su arıtma cihazının filtre değişiminde firmamızın verdiği bir diğer hizmettir.

  • Yedek Parça

Servis olarak, su arıtma cihazları, kireç engelleyici ve aktif karbon ve su yumuşatma sistemi, kuvars arıtma sistemi için her türlü yedek parça sağlanmaktadır. Kurye ve kargo aracılığı ile her türlü yedek parçayı size göndermekteyiz.

  • Rutin Bakım

Eurotechwater, Eurosan Teknik ekibimiz, cihazınızı inceleyerek, cihazınız için en uygun çözümü sunmaktadır. Teknik ya da kullanımdan kaynaklı olası problemleri anında çözüyoruz. Bu hizmetlerimiz 6 ay garantili ve güvenilir servis anlayışı ile 20 yıldır sürdürmekteyiz. Kaliteli ekip ve ekipmanlarımızla Türkiye’nin her yerine 7/24, uygun Su Arıtma Filtresi Fiyatları garantisi ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Paylaş: