Telefon
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Eurosan Su Arıtma Sistemleri San.ve Tic. A.Ş. 1994 yılından bugüne su arıtma teknolojileri konusunda  27 yıllık tecrübesiyle, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermiştir.

Eurosan Su Arıtma Sistemleri San.ve Tic. A.Ş. firmamız 2001 yılında tescil ettirdiği Eurotech Water Treatment Technology markası ile, yaptığı projelerde her zaman mühendislik hizmetini ve kaliteyi ön planda tutmuştur. Su Arıtma Yetkili Teknik Servisimiz de uzmanlaşmış kadrosuyla evsel ve endüstriyel su arıtma cihazlarına bakım ve servis hizmeti vermektedir.

Su arıtma servisimizin faaliyet alanları içerisinde; montaj, devreye alma, arıza tespit ve müdahalesi, yerinde keşif, müşteri cihaz bilgilendirme eğitimleri, fiziksel ve kimyasal su analizleri, su arıtma cihazı revizyonları, periyodik takip ve su arıtma cihazı periyodik bakımları bulunmaktadır.

Su arıtma yetkili teknik servis ekibimiz aynı zamanda en iyi kalitede malzemeyi kullanarak, kaliteli hizmetin güvencesi olmuş, hatta bu vizyonu ISO 9001:2000 sertifikasyonu ile belgelendirilmiştir. Belirli dönemlerde yapılan eğitimler ile su arıtma teknik servis ekibi bilgisine bilgi katmakta ve bu bilgi donanımı ile edinilmiş olduğu yenilikleri daha hızlı ve kolay çözümler üreterek servis kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Su Arıtma Teknik Servisimiz, Eurotech Water Treatment Technology markası ile Eurosan Su Arıtma Sistemleri A.Ş. ’nin birimi olarak kalifiye personeli ile en iyi kalitede hizmeti ve müşteri memnuniyetini uzun yıllardır ilke olarak benimsemiş ve çalışmalarına da yansıtmıştır.

Eurotech Water Treatment Technology, Eurosan Su Arıtma Sistemleri A.Ş. ‘nin markasıdır.