BİZ KİMİZ?

Su Arıtma Yetkili Teknik Servisimiz, Eurosan Su Arıtma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.’nin içme, kullanma ve proses suyu arıtımı adına gerçekleştirmiş olduğu projelerde 27 yıllık tecrübesiyle evsel ve endüstriyel su arıtma cihazlarına bakım ve servis hizmeti vermektedir.

Eurosan Su Arıtma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. 1994 yılından itibaren kalifiye su arıtma teknik servis ekibi ile su arıtma sektöründe hizmet vermektedir. Su arıtma servisimizin faaliyet alanları içerisinde; montaj, devreye alma, arıza tespit ve müdahalesi, yerinde keşif, müşteri cihaz bilgilendirme eğitimleri, fiziksel ve kimyasal su analizleri, su arıtma cihazı revizyonları, periyodik takip ve su arıtma cihazı periyodik bakımları bulunmaktadır.

Su arıtımı alanında tecrübeli teknik servis kadrosu ile 27 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermiş olan Eurosan Su Arıtma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. su arıtma servisi, çalışmalarında daima kısa sürede çözüm ve müdahaleyi, en iyi kalitede su üretimini ve güler yüzlü hizmeti benimsemiştir.

 

Su arıtma yetkili teknik servis ekibimiz aynı zamanda en iyi kalitede malzemeyi kullanarak, kaliteli hizmetin güvencesi olmuş, hatta bu vizyonu ISO 9001:2000 sertifikasyonu ile belgelendirilmiştir. Belirli dönemlerde yapılan eğitimler ile su arıtma teknik servis ekibi bilgisine bilgi katmakta ve bu bilgi donanımı ile edinilmiş olduğu yenilikleri daha hızlı ve kolay çözümler üreterek servis kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Su Arıtma Teknik Servisimiz, Eurosan Su Arıtma Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.’nin birimi olarak kalifiye personeli ile en iyi kalitede hizmeti ve müşteri memnuniyetini uzun yıllardır ilke olarak benimsemiş ve çalışmalarına da yansıtmıştır.

BELGELERİMİZ

Su arıtma sektöründe müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalite ve yeterliliği sertifikalarımız ile belgelenmiştir.