Telefon
İnstagram
Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Eurosan, Eurotechwater Ters osmoz su arıtma sistemleri suda bulabilecek tüm bakteri ve virüsleri, ağır metalleri,tarım ve böcek ilacı kalıntılarını ve diğer tüm zararlı maddeleri etkin bir şekilde uzaklaştırır. Filtre değişim zamanlarını dikkate alarak kullanım yapıldığında en temiz suyu elde etmenizi sağlar.
Evet Deniz suyu arıtılıp içme ve kullanım suyu olarak kullanabilirsiniz.
Tecrübeli ve donanımlı ekibimizin yapacağı keşif çalışması ile tespitler yaparak optimum seçenekleri sunmaktadır.
İşletme maliyeti , talebinize özel hazırlanan projemize istinaden hesaplanıp tarafınıza iletilmektedir.
Ürün suyu deposundan sonra yerleştirilecek dezenfeksiyon üniteleri ile kullanımdan sonra bakteriyolojik kontaminasyon riski azaltılmaktadır.
Yumuşatma sistemleri ile elde edilen su ekipmanlarınızdaleke ve kireçlenme sorununu ortadan kaldıracaktır.
Ultraviyole cihazı, içerisindeki uv lamba sayesinde insan sağlığını tehdit edebilecek olan zararlı mikroorganizmaların yapılarını bozarak tehdit unsuru olmaktan çıkmalarını sağlar
Evet belli periyotlarda değişim gerekir, Aktif Karbon her yıl - Reçine iki yılda bir - Kum üç yılda bir olarak önerilir.
Membran değişim süresi Ham su değerleri ve kullanıma bağlı olarak değişmekte olup ortalama 2 senedir.
Yurtiçi ve yurtdışındaki her lokasyonda montaj-devreye alma ve servis hizmetimiz vardır.
Öncelikle arıtılacak suyun kaynağı ve arıtılan suyun kullanım amacı belirlenmelidir. Ham su analizi laboratuar sonuçları tarafımıza iletildiğinde kapasiteye göre uzman ve deneyimli mühendislerimiz projelendirip ekonomik ve kaliteli sistemler sunmaktadır.
Şebeke suları merkezi şehir arıtma sistemleri tarafından arıtılarak evlerimize ulaşmakla beraber dezenfeksiyon olarak klorlama yapılması, eski şebeke sistemleri, arızalı boru hatları, su depolarında bekleme gibi etkenler sonucu suyunuz kirleticiler, ağır metaller, kimyasallar ile kötü kokulu ve tatsız hale getirecek diğer yabancı maddeleri içerebilir. Bu kirleticiler sağlığınıza zarar verebilir. Su arıtma sistemleri, kokusuz ve güzel bir tad ile bütün bu kirliliklerin giderilmesine ve içeceğiniz suyun güvenli hale getirilmesine yardımcı olur. Musluğunuzdan zahmetsizce lezzetli ve taze içme suyunu size sunar.
Ters osmoz sistemlerinin amacı sudan zararlı etmenlerin alınmasıdır. Çalışma prensibi olarak bir su arıtma cihazının sudaki maddeleri zararlı ve yararlı diye ayırması mümkün değildir, sudan tüm bakteri, virüs, tortu, klor gibi kirletici unsurları ve mineralleri almaktadır. Eğer vücudumuzun ihtiyacı olan tüm mineralleri sudan karşılamak istersek günde litrelerce su içmemiz gerekir. Bu nedenle yaygın bilinenin aksine vücudumuz gerekli mineralleri besinlerden almaktadır.
Arıtılmış suyun pH değeri, giriş suyu Ph değerine göre değişkenlik göstermektedir. "TS266 İnsani Tüketim Amaçlı Sular" standartlarına göre kabul edilen içme suyu pH değerleri 6.5-9.5 arasındadır.
Sizin özel olarak bir takip yapmanıza gerek yoktur. Eurosan,Eurotechwater su arıtma cihazlarında filtre kartuş ömürleri ve membran ömrü dijital ekranı veya elektronik musluğu vasıtasıyla müşterilerimize görsel ve sesli olarak bilgi vermektedir. Cihaz filtrelerini Bayi ve Satış noktalarımızdan temin edebilirsiniz.